#1 2008-04-23 11:29:12

circarama

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1
Punktów :   

WOJSKO

chcialem napisac rzecz nastepujaca....bo sie zastanawiam,ktos buduje sobie 3 wioske a nie ma wcale wojska...rozbudowuje sie nie myslac wcale o obronie...a w razie ataku wzywa pomocy....i moje pytanie jest takie...czy powinnismy  tam stawiac deffa...ja mam powazne watpliwosci...jeszcze jedna  rzecz z zycia naszego sojuszu..dzisiaj pisze do mnie gracz nicka nie bede podawal,zeby postawic u niego deff ...bo o 5:30 to on spi a ktos  go atakuje i nie moze uciec wojskie ani surowcami...nie mysli o tym,ze jak raz w zyciu wstanie o tej porze to przezyje..tylko chce zebys ktos zrobil to  za niego..bo on se lubi pospac...ja to  rozumiem,ze lubi..ale niech nie zawraca gitary tylko sam sie wezmie a jak nie bedzie dawal rady ..to pomozemy.....to wlasnie chcialem napisac..

Offline

 

#2 2008-04-24 20:04:48

Piotr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: WOJSKO

Potrzebuje defa !!!!!!!!!!!!
jestem aktywnym graczem wlasnego nie moge zrobic bo gdy mnie nie ma to mi go wybija
wlasne  staram sie robie
ale prawda taka ze nie ma mnie dlatego ze mieszkam na wsi i po,magam rodzicom wiec nie mam za duzo czasu nie wymagajcie odemnie tego zebym byl 20h na dobe
mam prace i lekcje czyli szkole i brat na tibi wiec  jestem zalogowany ale tak przy kompie mnie nie ma ....
defa prosze do 104|-113 kto mipomoze dziekuje i niech bóg wam wynagrodzi defa mozna przysylac do 17:00jutro

Ostatnio edytowany przez Piotr (2008-04-24 20:07:40)

Offline

 

#3 2008-04-29 18:34:48

Abel

Członek Sojuszu

Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJSKO

Zgadzam sie z cicram±.Żeby postawić u kogo¶ deffa,to sam gracz musi być zaangażowany,bo je¶li nie chce mu się wstać,to czemu komu¶ innemu ma sie chcieć.

Offline

 

#4 2008-04-29 18:57:48

Abel

Członek Sojuszu

Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: WOJSKO

Abel napisał:

Zgadzam sie z cicram±.Żeby postawić u kogo¶ deffa,to sam gracz musi być zaangażowany,bo je¶li nie chce mu się wstać,to czemu komu¶ innemu ma sie chcieć.

.Sorki za przekręcenie nicku .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mafiapokemonuff.pun.pl www.ncw-hyde-park.pun.pl www.gabrysrydzak.pun.pl www.broken-dreams.pun.pl www.kuleko.pun.pl